Penguen Uçurma
Penguen uçurma oyunları içerisinde en zevklilerden biri olan ve aynı zamanda ilerlemeli bir oyun olan bu oyun çok eğlenceli…

Penguen Uçurma Oyunu Nasıl Oynanır?
Oyunu ilk açtığımızda güzel bir tanıtım filmi çıkıyor. Bu filmi geçtikten sonra oyuna giriyoruz ve oyunda ilk olarak buzullar üzerinden kayan bir pengueni deniz üstünde uçurmaya çalışıyoruz. İlk başlarda 2-3 metre uçabiliyor. Zamanla atladığımız kavis yükseliyor ve aldığımız çeşitli araçlarla uçuş mesafesi artıyor. İlk gün, ikinci gün diye devam eden oyunda her geçen gün daha fazla para kazanabiliyoruz ve bu paralarla penguene özel araç ve gereçler alarak daha hızlı ve uzağa uçmasını sağlıyoruz.

Penguen Uçurma Nasıl Oynanır?
- İlk olarak arka planı yeşil olan bir ekranda çıkan “play” yazısına tıklıyoruz.
- Max Games ‘in reklamı geçtikten sonra karşımıza tanıtım filmi çıkıyor. Eğer tanıtım filmini izlemek istemiyrsanız “skip intro” diyebilirsiniz.
- Skip intro dedik ve koskocoman bir Learn To Fly yazısı başımıza düştükten sonra hemen sol alt kısımda bulunan “play” yazısına tıklıyoruz.
- Sonrasında bize oyunu nasıl oynamamız gerektiği hakkında bir bilgi sunuyor.
- Oyuna girdiğimiz zaman penguen üzerinde hiçbir mekanizma yok. Ancak zamanla para kazanıp çeşitli mekanizmalar alabiliyoruz. Bunlar mesela kanat, füze gibi. Bu sayede daha uzun uçabiliyoruz.
- Her gün daha da fazla yukarı ve ileriye gidiyoruz. Böylelikle daha çok para kazanıp çeşitli eşyalar, özellikler kazanabiliyoruz. Ben DAY 10’a kadar oynadım. Yani 10. güne kadar ve füze ile kanat taktım penguene.

Penguen Uçurma Hangi Tuşlarla Oynanır?
Yön tuşlarının sağ ve sol düğmeleri ve boşluk tuşu ile füze gibi aletleri çalıştırıyoruz.Penguen Uçurma
Penguen Firar’da OyunuPenguen Firar'da Oyunu Penguen oyunları arasında en zevkli oyunlardan bir tanesi olan Pen...
Penguen Firar’da Oyunu